Іменна банна шапка з вишивкою

грн.500.00

Є в наявності

Опис

  • Іменна банна шапка з вишивкою.
  • Дизайн і вишивка в вартість входять.
  • Більше прикладів наших робіт і вибрати оформлення вишивки можна за цим посиланням: https://instagram.com/movlove_halat

Іменна банна шапка – кращий подарунок для любителів попаритися в лазні!

Ви не можете визначитися, що ж такого подарувати близькій людині, щоб було і корисно, і в той же час не банально, щоб було корисним довгі роки? Тоді іменна банна шапка – це відмінний варіант.

По-перше, приємно мати таку річ, будь-якого сподобається носити річ з власним ім’ям.

По-друге, дана продукція високоякісна. Для виготовлення береться якісний вибілений фетр, який добре себе веде після прання і приємний до тіла. Адже дуже важливо, щоб матеріал у іменна шапка для лазні був приємним, після лазні хочеться максимально розслабитися.

Сшита именная шапка тоже профессионально, ровные строчки, нитки не торчат. Вишивка на іменна банна шапка акуратна, виконана нитками екстра-класу. Не даруйте непотрібних речей, які будуть припадати пилом в шафах, зупиніть свій вибір на оригінальному подарунку – крута банна шапка з вишивкою. Таке привітання буде оцінено по належним чином. Стоимость данного товара соответствует высокому качеству материала и работы.

Підібрати дизайн саме банної шапки допоможе наш конструктор халатів, деякі не великі варіанти вишивки можна розмістити на шапочці.

Іменна банна шапка з вишивкою 1
Іменна банна шапка з вишивкою 2