Іменний рушник з вишивкою

грн.900.00

Очистити

Опис

  • Дизайн і вишивка в вартість входять, ціна залежить від розміру рушника.
  • Більше прикладів наших робіт і вибрати оформлення вишивки можна за цим посиланням: https://instagram.com/movlove_halat
  1. 1400 грн рушник сауна 150х100 см., розмір вишивки 33х22 см
  2. 1200 грн банне велике 140х70 см., розмір вишивки 30х20 см
  3. 900 грн для обличчя 100х50 см., розмір вишивки 22х15 см
  4. 750 грн для рук 70х40 см, розмір вишивки 20х14 см

Розташування вишивки робимо внизу на кінці рушника (на фото нижче, приклад). Це найоптимальніше розташування, що б витиратися махрової частиною, і коли рушник висить – було добре видно вишивку.

Іменний рушник з вишивкою 1

Дивіться відео як ми робимо іменний рушник з вишивкою:

Рушник з написом і оформленням – це той предмет ванної кімнати, який може підкреслити індивідуальність його власника. Переваги рушники з вишивкою цілком очевидні, а місця використання далеко вийшли за межі будинку.

Справжні естети вважають за краще вибирати іменний рушник високої якості. Приємні і оксамитові на дотик натуральні матеріали дозволяють відчувати себе комфортно і зручно.

Цінителі вишуканих речей можуть подарувати собі рушник з написом на замовлення. Межі фантазій абсолютно необмежені. Серед безлічі варіантів підбереться вишивка з ім’ям власника, або його улюбленого спортивного клубу і багато чого іншого на будь-який смак.

Вишивка на рушник завжди буде очікуваним і оригінальним подарунком від колег по роботі або друзів. Любителі подорожей завжди можуть взяти його з собою і відчувати себе в будь-якому місці як вдома.

Будь-яке свято або день народження це відмінний привід для того, щоб зробити тематичний подарунок. Любителю риболовлі можна подарувати рушник, на якому буде ексклюзивна вишивка із зображенням трофейної риби, а переможцю спортивних змагань, з малюнком, що символізує його улюблений вид спорту.

Особливо приємним такий подарунок буде для дитини. Рушник з написом і способом улюбленого персонажа стане найцікавішим в його гардеробі.

Практичність і унікальність дозволяють бути популярними і потрібним подарунком.

Нижче ви можете розглянути ближче махру рушника:

Іменний рушник з вишивкою 2

Іменний рушник з вишивкою 3

Іменний рушник з вишивкою 4
Іменний рушник з вишивкою 5