Іменний рюкзак з вишивкою

грн.1,800.00

Очистити

Опис

 • Дизайн і вишивка в вартість входять.
 • Розміри рюкзаків:
  • рюкзак 40/32/18 (В / Ш / Г) см і вишивка 30х18 (ВхШ) см
  • рюкзак 25/30/10 (В / Ш / Г) см і вишивка 22х14 (ВхШ) см
 • Матеріал: високоякісна зносостійка екошкіра.
 • Підкладка: атлас.
 • Колір рюкзака: чорний, бежевий.
 • Колір канта: чорний, бордо, бежевий, сірий, синій, рожевий.
 • Більше прикладів наших робіт і вибрати оформлення вишивки можна за цим посиланням: https://instagram.com/movlove_halat

Замовте іменний рюкзак з вишивкою як оригінальний подарунок

Буденна обстановка і банальний подарунок не додадуть святкової атмосфери важливої події. Зовсім інакше поставиться важливий для вас людина, якщо ви замовите рюкзак з вишивкою. Вона може зображати цікаві сюжети, тварин, ім’я вітаю персони. В цьому випадку важке запитання з вибором предмета дарування вирішиться вдало для вас.

Увага до оригінального подарунку залучається у всіх присутніх, ви принесете справжній сюрприз. Рюкзак з вишивкою став звичним предметом побуту, в ньому носять багато різновидів речей. Але якщо до цього виду сумки додати оригінальну вишивку, то буде досягнутий вражаючий ефект. Він гарантований, якщо правильно підібрати тематику зображення, колір, напис.

Применение материалов высокого качества позволит продлить срок службы подарка. А вишивка може відображати важливе для власника подія або його захоплення, улюблених тварин, персонажів. Тут для творчості великий простір, можна створити необхідні малюнки, що відповідають запитам одержувача, його інтересам.

Ім’я для нас є одним з найбільш приємних слів, воно належить нам від народження. Тому розташувати його на іменний рюкзак поруч з цікавим сюжетом – вдала думка. Вы сможете преподнести подарок оригинального стиля, которым будут часто пользоваться для переноски вещей. Його не було відкладуть убік надовго, не забудуть і того, хто вибрав такий цінний знак уваги.

Великий вибір кольорів, матеріал виготовлення хорошої якості, міцна прошивка – позитивні сторони у іменний рюкзак з вишивкою. А якщо додати до цих плюсів цікаву для власника вишивку, то така річ виявиться привабливою, бажаною і цікавою. Повсякденна річ з додаванням оригінального дизайну стає незвичайною, вона нагадує власникові про вас з хорошого боку.

Правильно підібраний подарунок відверне людини від сірих буднів, підніме настрій, створить відчуття свята. Не підходьте до його вибору формально, замовте рюкзак з іменною вишивкою цікавою для людини якій призначений подарунок. Він обов’язково сподобається власнику, якщо ви знайдете правильну тематику для відображення на цій речі.

Підказками стануть захоплення, робота, улюблені персонажі або тварини. Також це можуть бути цікаві місця, місячне небо або море. Варіантів багато, серед них виберіть хорошу тематику з безпрограшним сюжетом. Такий підхід приверне до вас увагу, покаже добрий до людини, ваші щирі позитивні почуття.

Додаткова інформація

Розмір (В / Ш / Г) см

40/32/18, 25/30/10

Колір рюкзака

Чорний, Бежевый

Колір канта

чорний, бордо, бежевий, сірий, синий, рожевий