Чоловічий атласний іменний халат з вишивкою

грн.1,700.00

Очистити

Опис

 

Смотрите видео как мы делаем мужской атласный именной халат:

Чоловічий атласний халат з іменною вишивкою це не просто одяг в якій ми ходимо будинку, басейні або сауні – тепер це може бути вашим прикрасою і фірмовим одягом, а головне оригінальним подарунком. Ви, напевно, задумалися що змінилося? А фішка в іменний вишивці вашого імені і малюнка на спині і грудях халата.

Сама вышивка производится на современном профессиональном швейном оборудовании с использованием компьютерных технологий. Після того як надходить замовлення, наш дизайнер підбирає потрібний малюнок, шрифт, щільність символів, розміри кожного символу – і це все для того що б ви отримали найкращу якість. Потім передає цей малюнок майстру який тим часом виготовляв сам халат під задані вами розміри і на спеціальному обладнанні завдає кожен символ на виріб. Ми використовуємо тільки якісний атлас, і високо якісні нитки, які не псуються від прання, зберігають форму, і виглядають як нові навіть після кількох років використання.

Тепер питання подарунка відпадає сам по собі і саме приємно що чоловічий атласний іменний халат можна подарувати на самі різні свята. Представьте как приятно получить свою личную вещь с которой никто не спутает что она ваша? Багато з ваших знайомих може похвалитися своїми речами за фактом на яких написано що вони його? Такий подарунок підкреслить статус людини, приємно порадує і буде завжди нагадувати про те хто подарував з теплими спогадами. Сделать заказ у нас очень просто, нужно добавить в корзину, затем оформить заказ заполнив там ваш номер телефона что б наш менеджер с вами связался и полностью вас проконсультировал с выбором вашего подарка.

Чоловічий атласний іменний халат з вишивкою 1
Чоловічий атласний іменний халат з вишивкою 2