Парні халати іменні з вишивкою

грн.7,000.00

Очистити

Опис

  • Дизайн і вишивка в вартість входять.
  • Капюшон +350 грн.
  • Кант по вороту, рукавах, кишенях +350 грн.
  • Більше прикладів наших робіт і вибрати оформлення вишивки можна за цим посиланням: https://instagram.com/movlove_halat

Дивіться відео як ми робимо парні халати з вишивкою:

Свята – важлива частина нашого життя, свята завжди означають радість, відпочинок, веселощі і, звичайно ж, подарунки. Вибираючи подарунок, завжди хочеться виділитися, підібрати щось незвичайне і індивідуальне. Оригінальний подарунок, який враховує особистість і інтереси людини, – це завжди виграшний варіант, адже він показує, що того, хто такий подарунок підносить, людина небайдужа.

Ось чому відмінним презентом на будь-яке свято будуть парні халати з іменною вишивкою і унікальним дизайном по всім вашим перевагам. Халати парні – подарунок сам по собі цікавий і приємний, адже він дарує асоціації з теплом, затишком і домівкою. А іменна вишивка додає індивідуальності, так як вона чітко вказує на те, кому належить річ. Не дивно, що іменні парні халати з вишивкою швидко стає однією з найулюбленіших речей в домашньому гардеробі.

Теплі парні халати з вишивкою мають високу якість, вони шиються з кращих матеріалів і довгий час залишаються м’якими і приємними на дотик, радуючи своїх господарів теплом і роблячи їх життя трохи комфортніше. Подарувати халати махрові парні можна як дітям, так і дорослому, як чоловікові, так і жінці. Вышивку же можно стилизовать таким образом, чтобы сделать ее подходящей для людей с любыми интересами и вкусами.

Парні халати іменні з вишивкою 1
Парні халати іменні з вишивкою 2