Тапочки з іменною вишивкою

грн.1,150.00

Очистити

Опис

  • Дизайн і вишивка в вартість входять.
  • Виготовити тапочки з іменною вишивкою займає під запис від 2 робочих днів. (Перед святами довше)
  • Більше прикладів наших робіт і вибрати оформлення вишивки можна за цим посиланням:https://instagram.com/movlove_halat

Тапочки з іменною вишивкою розміри:

РозмірДовжина стельки см.
36-37 жін.23.5 см
38-39 жін.24.5 см
40-41 жін.25.5 см
40-41 чол.25 см
42-43 чол.27.5 см
44-45 чол.29 см

Що б підібрати розмір тапочок, найкраще буде заміряти довжину стельки у зручного взуття.

Головне і дуже важливе питання виникає перед майбутнім святом або подією у кожного з нас: що подарувати? Приводів, щоб підняти настрій коханій людині може бути багато, а ось підібрати гідний подарунок не так вже й легко.

Отже, що ж вибрати близькій і дорогій особі, щоб їй було приємно і надовго запам’яталося? Ми пропонуємо вироби, які точно сподобаються всім любителям якісних продуктів. Тапочки з іменною вишивкою у нас в комплекті можна замовити халат і рушник зіндивідуальної вишивкою.

Тільки подумайте, як чудово прокинутися з ранку, укутати м’яким халатиком з вишивкою і взути класні іменні тапочки, які піднесла Вам рідна людина? Одягаючи Ваш подарунок кожен раз, людина буде згадувати про Вас, вашу турботу і про комфорт який для нього влаштували. Адже так прекрасно, коли про Вас піклуються! У нас можна зробити тапочки з написом на замовлення в будь-якому оформленні яке ви побажаєте.

Вибрати правильний подарунок – завдання дуже складне, але цілком можливе! І якщо ви бажаєте презентувати певній людині досить незвичайний, але в той же час дуже потрібний подарунок, то наші іменні тапочки Україна вас точно зацікавити зможуть! Виглядають вони дуже стильно. Крім того, всі представлені моделі нашого асортименту пошиті з дуже якісних матеріалів, які не деформуються під час прання і не втрачають свій первісний колір.

Дизайн тапочки з написом і їх розмір ви зможете підібрати прямо на нашому офіційному сайті. Оформити їх покупку дуже просто – потрібно лише просто натиснути на клавішу «до Кошику», а далі внести дані підтверджуючі замовлення.

Хочете здивувати і порадувати друга, родича, коханого або близької людини? До вас на допомогу прийдуть наші чудові тапочки з іменною вишивкою!

Повірте, такого подарунку точно буде радий кожен. Так що швидше за оформляйте їх покупку в нашому магазині! Будемо чекати ваших замовлень!

У нашому конструкторі іменних халатів, можна підібрати деякі дизайни які можна вишити на тапочках.

Тапочки з іменною вишивкою 1
Тапочки з іменною вишивкою 2