Жіноча банна іменна спідниця з бретельками

грн.1,300.00

Очистити

Опис

  • Дизайн і вишивка в вартість входять.
  • Розмір вишивки 33х22 см.
  • Більше прикладів наших робіт і вибрати оформлення вишивки можна за цим посиланням: https://instagram.com/movlove_halat

Жіноча банна іменна спідниця з бретельками – незамінний аксесуар під час лазні або сауни!

Найчастіше, коли наближаються свята, ідеї залишають нас, але потрібно подарувати подарунок. Причому хочеться подарувати такий подарунок, щоб він не залишиться непоміченим і зміг принести користь. Адже хочеться так, щоб і оригінально, і з душею, і був корисний. Так чому ж не розглянути такий варіант подарунка, як жіночу банну іменну спідницю з бретельками? Тим більше такий подарунок буде дуже корисний жінкам. Самое главное, его наверняка оценят и запомнят.

Така жіноча іменна банна спідниця з вишивкою буде м’якою, зручною і виключно високої якості, а вишивку можна вибрати, яку завгодно, будь-якого кольору та шрифту.

Іменна жіноча банна спідниця – корисна річ, яку зручно і приємно носити, наприклад, у вихідні дні після прийому ванни або душу, до того ж завжди буде нагадувати про дарувальника. Звісно, вона не займе багато місця, її легко упакувати в святкову коробку і вручити, одарюваюмий, найімовірніше, навіть і припустити не зможе, що це за подарунок, зате згодом приємно здивується.

Вам також може сподобатися…