Жіночий іменний халат з вишивкою махровий

грн.3,500.00

Очистити

Опис

  • Дизайн і вишивка в вартість входять.
  • Капюшон +350 грн.
  • Кант по вороту, рукавах, кишенях +350 грн.
  • Більше прикладів наших робіт і вибрати оформлення вишивки можна за цим посиланням: https://instagram.com/movlove_halat

Дивіться відео як ми робимо жіночий іменний халат з вишивкою:

Що може бути приємніше несподіваного подарунка, тим більше, якщо він оригінальний? Якщо раніше довелося б добряче походити по магазинах у пошуках чогось креативного, то тепер презент, який здатний приємно здивувати, можна знайти в нашому магазині. Жіночий іменний халат з вишивкою якраз можна віднести до таких незвичайних сувенірів, які можна піднести не тільки в день народження, але, наприклад, до будь-якого іншого свята. Халат з іменною вишивкою не просто подарунок, він висловлює особистісне ставлення до обдаровуваному, тобто, це не посередній презент, який дарують з нагоди, а іменний оригінальний подарунок.

Не обов’язково халат з іменною вишивкою повинен бути стандартний і однотипний, тобто вишитий за шаблоном, є можливість вибрати і шрифт, і нахил, і навіть вензелі. Віддаючи переваги такому подарунку, дарувальник мимоволі вкладає в нього всі ті теплі побажання, які після проговорються для іменинника. Як жінки, так і чоловіки, не залишаться байдужими до такої уваги. Сама по собі вишивка завжди цінувалася не тільки на рушниках і тапочках, а й на самому халаті, тому такий подарунок жіночий іменний халат прослужить довгі роки і не залишиться лежати на полиці, доживаючи свій час між іншими речами.

Жіночий іменний халат з вишивкою махровий 1
Жіночий іменний халат з вишивкою махровий 2